Juniorzy KS Orzeł 1955 poza burtą Pucharu Polski 2019

23 sierpnia 2017 na własnym boisku juniorzy Orła 1955 rozegrali swój pierwszy historyczny mecz w ramach rozgrywek o Puchar Polski 2019
Los skojarzył naszą drużynę z drużyną seniorów Piłkarskiej Szkółki  Sopot. W drużynie Gości zagrało wielu byłych czołowych zawodników z wybrzeżowych klubów.
Już w tym momencie to faworytem tego spotkania byli Goście. Kibice w ilości  30 osób liczyła jednak na niespodziankę w wykonaniu młodych Orłów.

Juniorzy bardzo dobrze wystartowali w Pomorskiej Lidze Juniorów Starszych   w rundzie jesiennej sezonu  2017/2018  remisując 1:1 z groźnym zespołem Gryf Wejherowo.
Po raz pierwszy w historii drużyna juniorów starszych z gminy Trąbki Wielkie uczestniczy w najwyższej klasie rozgrywkowej dla juniorów województwa pomorskiego z udziałem drużyn z czołowych klubów wybrzeża.

Powróćmy jednak do meczu o pucharowego. Zgodnie z przewidywaniami Goście zaatakowali i dążyli do szybkiego strzelenia bramki. W tym czasie nasi juniorzy ograniczali się do sporadycznych kontrataków i obronie własnej bramki. Na pierwsza połowę schodzili do szatni z bagażem dwóch bramek.
Po przerwie obraz meczu nie uległ zmianie. Goście kontrolowali i rozgrywali mecz według własnego planu. Orzeł kilkakrotnie zagroził bramce Gości. Nie wykorzystane 100% okazje szybko się zemściły. Goście wykorzystywali błędy młodych Orłów i strzelali kolejne bramki. Ostatecznie SP Sopot wygrał 7:0 !

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)