III EDYCJA POMORSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY OBYWATELSKIEJ „SENIOR OBYWATEL” IM. PAWŁA ADAMOWICZA

Starosta Gdański, Burmistrz i Rada Seniorów Miasta Pruszcz Gdański zapraszają Seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia zamieszkujących na terenie powiatu gdańskiego do udziału w kolejnej – III edycji Pomorskiej Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” im. Pawła Adamowicza. Udział w konkursie jest bezpłatny.
Celem olimpiady jest pogłębienie wiedzy obywatelskiej seniorów na temat Konstytucji RP i innych aktów prawnych regulujących prawa i obowiązki obywatelskie. Eliminacje powiatowe odbędą się 7.12.2020r. (poniedziałek) o godzinie 12.00 i odbywać się będą w formule online. Każdy uczestnik otrzyma na adres swojej poczty elektronicznej wiadomość z linkiem do testu. Czas na rozwiązanie tego testu będzie wynosił 30 minut. Laureaci eliminacji powiatowych rywalizować będą na szczeblu wojewódzkim.
Zapraszamy do zapoznania się z cyklem wykładów z dziedziny nauk społecznych zamieszczonymi na stronie internetowej Klubu Olimpijczyka „Srebrni Obywatele”. Na ww. stronie można także zapoznać się z Regulaminem oraz innymi informacjami dotyczącymi III edycji Olimpiady.
Więcej informacji na temat olimpiady udzielają:

„Fundacja Barbary Średniawy”, email: barbara_sredniawa@wp.pl , tel.: 883 703 713 oraz koordynatorki z Pruszcza Gdańskiego (laureatki poprzednich edycji olimpiady):

Maria Kaszubska-Niedźwiedzka, email: mariakaszubska@wp.pl , tel.: 692 016 655

Krystyna Szulc, email: krystyna.szulc@wp.pl , tel.: 662 584 551
Materiały edukacyjne do samokształcenia, regulamin olimpiady oraz formularz zgłoszeniowy zamieszczone są poniżej.

The following two tabs change content below.