Gra do końca dała Orłowi pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie!

30 września 2017 roku KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie w 9 rundzie rozgrywek o Mistrzostwo V ligi Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku podejmował KS Kamienicę Królewską.
Gospodarze w rundzie jesiennej na własnym boisku rozegrali cztery spotkania i za każdym razem schodzili z boiska z głowami opuszczonymi – przegranymi. Kolejna sytuacja na przerwanie tej przykrej sytuacji dla siebie i miejscowych kibiców nadarzyła się w meczu z KS Kamienicą Królewską.
W pierwszej połowie Orzeł atakował, a Goście dobrze się bronili i wyprowadzali bardzo groźne kontrataki. Mogli strzelić upragnione bramki. Orzeł walczył, ale bramek kibice nie ujrzeli.
W drugiej połowie po jednej z akcji Gości po szybkim ataku lewą stroną i dośrodkowaniu piłka minęła wszystkich w szesnastce i trafiła do zamykającego zawodnika Gości który strzałem wewnętrzną stroną buta zdobył bramkę. Królewski prowadzi 1:0 !
Gospodarze podkręcają tempo gry i atakują bez efektu końcowego. Dobrym posunięciem była zmiana zmęczonego Adriana Schuchardta na Marcina Lagę, który poderwał cały zespół do walki . Szalał prawie na całym boisku. Kiedy dochodziła 90 minuta gry Benkowski Michał zdobył gola i wyrównał stan meczu 1:1.
Kiedy wszyscy odetchnęli z wyrównania w ostatniej sekundzie , ostatniej akcji meczu Gospodarze zdobyli drugą bramkę. Szczęśliwym zdobywcą bramki był Jaśniewski Daniel
( 90+3)
Po zdobyciu bramki przez gospodarzy sędzia zakończył mecz.
Na boisku zapanowała wielka radość gospodarzy ze zwycięstwa.
Pierwsze zwycięstwo na własnym boisku wywalczyli;   Koprowski Bucholz,  Kobylarz M., Balcer, Dończyk M.(86′ Kamiński) –  Dończyk B.(66′ Preuss),  Benkowski, Kobylarz R.(64′ Pietrowicz), Kruk – Jaśniewski, Schuchardt (48′ Laga)

info i foto A.Marszałowicz, wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)