Gminne Igrzyska Dzieci rocz. 2005 i mł. w Mini Piłce Nożnej – Trąbki Wielkie 2018

W Gminnych Igrzyskach Dzieci w Mini Piłce Nożnej zwyciężają dziewczęta z SP im Ks. Jana Pawła Aeltermana z Mierzeszyna oraz chłopcy z SP im. Kunegundy Pawłowskiej z Trąbek Wielkich.

23 kwietnia 2018 roku na Orliku 2012 w Trąbkach Wielkich zostały rozegrane G.I.Dz. w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców rocz. 2005 i młodsi. W turnieju chłopców wystartowały reprezentację wszystkich szkół , a w turnieju dziewcząt swojej reprezentacji nie wystawiła SP Kłodawa.
Meczę były rozgrywane na przemian chłopcy i dziewczęta w systemie każdy z każdym. Po rozegraniu wszystkich meczy tabele końcowe przedstawiają się następująco:
1.DZIEWCZĘTA
I miejsce SP Mierzeszyn 7 pkt. 5:0 br.
II miejsce SP Trąbki Wielkie 5 pkt. 8:2
III miejsce SP Sobowidz 3 pkt. 2:6
IV miejsce SO Czerniewo 1 pkt. 2:7
2. CHŁOPCY
I miejsce SP Trąbki Wielkie 12pkt. 21:0br.
II miejsce SP Kłodawa 9 pkt. 7:6
III miejsce SP Sobowidz 6pkt. 5:8
IV miejsce Czerniewo 3pkt. 1;!4
V miejsce SP Kłodawa 0 pkt. 0:6
Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy. Organizator SP Czerniewo wyróżnił okolicznościowymi upominkami najlepszą bramkarkę Małgorzatę Fritza z SP Mierzeszyn i bramkarza Macieja Skoniecznego z SP im. Marii Kownackiej z Kłodawy oraz okolicznościowymi medalami i upominkami najlepszą zawodniczkę Zuzannę Wieczerzak z SP Sobowidz i zawodnika Adama Pawlaka z SP Trąbki Wielkie turnieju.
Tytuł dla SP Mierzeszyn wywalczyli; Oliwia Antoniewicz, Wiktoria Dysarz, Małgorzata Fritza, Martyna Kuśmierek, Anna Michalska, Paulina Ryszewska oraz Dominika Milewska – trener opiekun Bożena Kucharska.
Zwycięski zespół z SP Trąbki Wielkie tytuł wywalczył w składzie; Aleksander Bielawa, Igor Galiński, Jakub Jasiak, Maciej Kulla, Kacper Kusaj, Ivo Niski, Adam Pawlak, Filip Pawlak, Adrian Preś i Mateusz Świerżewski – trener opiekun Aleksandra Bielawa
Mistrzowie G.I.Dz. będą reprezentować Gminę Trąbki Wielki w powiatowych igrzyskach.
info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)