Noworoczny Koncert Kolęd w Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich

konckol17107Jeszcze nie ucichło echo w mijającym tygodniu po Balu Gimnazjalnym, a już 14 stycznia 2014 w Auli im. Jana Pawła II z inicjatywy Wójta Gminy, dyrektor Gimnazjum, GOKSiR i Niepublicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Trąbkach Wielkich został zorganizowany Noworoczny Koncert Kolęd.
Głównymi bohaterami koncertu byli młodzi artyści z NSM i gimnazjum przy wsparciu męskiego zespołu wokalnego „Trio”.
Gospodarz koncertu Ewa Maria Tuz dyrektor gimnazjum serdecznie powitała wszystkich przybyłych mieszkańców gminy, młodych artystów i poprosiła wójta Błażeja Konkola o zabranie głosu. Wójt nie krył zadowolenia, że po raz kolejny spotykamy się na Noworocznym Koncercie Kolęd w gimnazjum. W końcowej fazie swojego wystąpienia złożył wszystkim serdeczne życzenia noworoczne.
Prowadzący koncert Tomasz Stroynowski zapowiedział program koncertu. Prosił o nieszczędzenie braw występującej młodzieży.
Koncert rozpoczęli młodzi artyści z NSP grając kolędy na fortepianie, gitarze ,skrzypcach i fletach pod nadzorem T. Stroynowskiego. Następnie wysłuchano kolęd w wykonaniu chórku złożonego z młodych dziewcząt z NSP pod kierunkiem Darii Dopierały.
W drugiej części wystąpił chór z gimnazjum pod kierunkiem Janusza Beyra, wspomagany zespołem wokalnym „Trio” złożonych z pedagogów; Janusza Beyra, Arkadiusza Buczka i Jerzego Jakusza.
Wszyscy występujący za wykonane kolędy nagradzani byli gromkimi brawami.
Ostatnim akordem koncertu było podziękowanie wójta gminy młodym artystom za udany występ, wręczenie słodkich upominków oraz zaproszenie wszystkich uczestników na tradycyjną kawę i ciacho do szkolnej stołówki.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)