Fotorelacja z GIMS w ….

gims_2015_060Fotorelacja z GIMS w ….

W Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej zwyciężają reprezentacje Szkoły Podstawowej im. Kunegundy Pawłowskiej z Trąbek Wielkich.

16 kwietnia 2015r. w Trąbkach Wielkich zostały rozegrane Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Areną tych zmagań było boisko ” Orlik 2012″. W turnieju chłopców udział wzięły wszystkie reprezentacje szkół z gminy Trąbki Wielkie , a turnieju dziewcząt zabrakło piłkarek z Mierzeszyna. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Wśród dziewcząt zwyciężyła reprezentacja Trąbek Wielkich, która wygrała wszystkie mecze i strzeliła przeciwniczkom 12 bramek tracąc tylko jedną. Miłą niespodziankę sprawiły podopieczne Tomasza Tandka z SP Kłodawy które zajęły drugie miejsce .W decydującym meczu o miejscu pokonały SP Sobowidz 1:0.Organizatorem igrzysk była Szkoła Podstawowa im. Kunegundy Pawłowskiej – dyr. Przemysław Sautycz i Aleksandra Bielawa. Na zwycięzców czekały piękne puchary ufundowane przez Romana Zielke Prezesa Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Trąbkach Wielkich i Jana Trofimowicz Wiceprezesa Pomorskiego Zrzeszenia LZS w Gdańsku.
Tabela końcowa turnieju dziewcząt przedstawia się następująco:

I miejsce SP Trąbki Wielkie 9 pkt. 12:1 br. opiekun Aleksandra Bielawa – Puchar Romana Zielke
II miejsce SP Kłodawa 5 pkt. 4:4 br. op. Tomasz Tandek
III miejsce SP Sobowidz 3pkt 6:8 br. op. Ewa Buga
IV miejsce SP Czerniewa 0 pkt. 3:12 br. op. Maciej Gemborys

Wśród chłopców prym wiedli podopieczni Przemysława Sautycza, którzy wygrali wszystkie mecze i strzelili swoim przeciwnikom 20 bramek tracąc tylko 1 z Sobowidzem. Chłopcy z Kłodawy nie chcieli być gorsi od swoich koleżanek i wywalczyli również drugie miejsce. Wszystkie zespoły, które wyprzedzili pokonali po 3:0 a w meczu o pierwsze miejsce ulegli Trąbkom Wielkim 4:0.

Tabela końcowa turnieju chłopców przedstawia się następująco:

I miejsce SP Trąbki Wielkie 12 pkt. 20:1 br. opiekun Przemysław Sautycz. – Puchar Jana Trofimowicza
II miejsce SP Kłodawa 9 pkt. 12:4 br. op. Tomasz Tandek
III miejsce SP Sobowidz 6 pkt. 8:7br. op. Ewa Buga
IV miejsce SP Mierzeszyn 3 pkt. 3:14br. op. Barbara Kucharska
V miejsce SP Czerniewo 0 pkt. 1:15 br. op. Maciej Gemborys

Oficjalne wyniki końcowe ogłosiła Aleksandra Bielawa , a puchary dla zwycięzców oraz pamiątkowe dyplomy wszystkim reprezentacjom wręczył Przemysław Sautycz.
Zwycięskie zespoły będą reprezentować gminę Trąbki Wielkich w kolejnej rundzie tych rozgrywek w drodze do finału WIMS.

Info i foto wekampa

 

 

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.