Emocje do samego końca

emoc2015W sobotę piątego grudnia 2015 o godzinie 19:45 rozpoczął się ostatni mecz drugiej kolejki ELNAFT POMORSKIEJ LIGI FUSTASLU. Przeciwko sobie wystąpiły drużyny ART PARK ŁĘGOWO I GTS MORKRY DWRÓR.
Spotkanie rozpoczęło się spokojnie, lecz wolę walki widać było w zawodnikach od pierwszego gwizdka sędziego.
Wynik meczu otworzył po szybkiej i dynamicznej akcji zawodnik ART PARKU – Łukasz Binkowski ustanawiając wynik 1:0. Stracona bramka nie osłabiła na duchu piłkarzy z Mokrego Dworu i po chwili zdobyli bramkę wyrównującą po pięknym strzale Wojciecha Wysockiego (1:1).
Rywale nie odpuszczali sobie i walczyli „łeb w łeb”, a kibice dopingowali swoich ulubieńców. Chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, górę wzięli zawodnicy z GTS-u, który wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Na przerwę schodzili prowadząc 2:1. Po przerwie grający mieli jeszcze więcej energii oraz byli jeszcze bardziej zdeterminowani, aby zwyciężyć. Mokry Dwór chwilę po rozpoczęciu powiększył swoje prowadzenie po strzale Stadnickiego Kamila na(1:3).
Emocje na parkiecie nie opadały ani na moment. ART PARK przeprowadził wyśmienitą kontrę zakończoną silnym strzałem, po którym piłka odbiła się rykoszetem od Kwaszczyńskiego Marcina, i wpadła do bramki Mokrego Dworu. Sędzia zaliczył to jako bramkę samobójczą. (2:3). Jednak już chwilę później drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Michał Sosiński ustanawiając wynik 2:4 dla zespołu GTS MOKRY DWÓR.
Piłkarze z Łęgowa walczyli do końca i za sprawą Dawida Krawcewicza zdobyli oni bramkę kontaktową na 3:4. Niestety zabrakło im czasu, ponieważ zaraz po zdobytej bramce sędzia zakończył to ekscytujące oraz pełne emocji i sportowej walki spotkanie.