Działacze z Gminnego Zrzeszenia LZS z Trąbek Wielkich docenieni !

mlodziezy2014_11011

Na zaproszenie wójta gminy Linia Łukasza Jabłońskiego i Jana Trofimowicza wiceprzewodniczącego Pomorskiego Zrzeszenia LZS w Gdańsku w uroczystościach gminnych z okazji Święta 11 listopada w Lini uczestniczyła delegacja Gminnego Zrzeszenia LZS z Trąbek Wielkich.

Miłym akcentem uroczystości było wręczenie okolicznościowych medali z okazji 60 lecia Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Gdańsku. Dekoracji dokonał sam Prezes Wojewódzkiego SZS Andrzej Byczkowski. Medalami uhonorowano nestorów sportu z gminy Trąbki Wielkie – działaczy z GZ LZS, a wciąż aktywnych; Wiesława Kempę z Trąbek Wielkich, Sylwestra Maliszewskiego z Gołębiewka i seniora Jana Trofimowicza z Ełganowa.

Na zakończenie sporo ciepłych słów podziękowań i gratulacji skierowano w stronę wójta Łukasza Jabłońskiego, który przez 8 lat kierował gminą. Podziękował mu także wiceprzewodniczący Rady Wojewódzkiej Pomorskiego Zrzeszenia LZS Wiesław Szczodrowski za pełną poświęcenia i zaangażowaną pracę na rzecz krzewienia kultury fizycznej oraz rozbudowę bazy sportowej w gminie Linia. Wręczył mu okolicznościowe patery od PZ LZS w Gdańsku oraz od GZ LZS z Trąbek Wielkich.

Chórzyści z GDK w Lini odśpiewali także gromkie „Wiwat” na cześć wójta Jabłońskiego.

Wójt dziękował za życzenia i powiedział , że „solidna praca to żadna zasługa, a zwykły obowiązek gospodarza gminy, który ma służyć społeczeństwu”.

info i foto w kempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.