Derby powiatowe w rozgrywkach juniorów C 2 dla GKS Kolbudy

orlikiwakc2015084Orliki z LZS Trąbki Wielkie 4 września 2015 roku na boisku w Trąbkach Wielkich rozegrali mecz w ramach rozgrywek ligi juniorów C-2 rocz. 202 i mł. organizowanych przez Pom. Związek Piki Nożnej w Gdańsku.
4 września 2015 Juniorzy Orła Trąbki Wielkie na własnym boisku podejmowali gości z GKS Kolbudy. Za faworytów tego meczu uważani byli goście .Podopieczni Rafała Lewandowskiego jeszcze nie przegrali z drużyną z Trąbek Wielkich w dotychczasowych kontaktach. W Orle nastąpiła zmiana na stanowisku trenera, Marcina Gąsiorowskiego zastąpił Tomasz Kempa. Od samego początku meczu ton nadawali z Kolbud. W piłce nożnej faworyzowani przeważnie zawodzą. Tak tez było i w tym meczu. Orliki bronili się ofiarnie i nie dopuściły do sytuacji bramkowych taki plan ustali trener Kempa.
Natomiast trener Kolbud pomagał swoim podopiecznym przez głośne podpowiadanie, ale efekty były takie ,ze pierwsza połowa koczy się wynikiem 0:0 i pachnie małą sensacją.
W drugiej połowie po jednej z przeprowadzonych kontr Orzeł miał okazję 100% na zdobycie bramki. Nasz napastnik … po minięciu golkipera z Kolbud strzelił do pustej bramki. Piłka tocząca się do bramki dopadł obrońca i z samej linii bramkowej wykopał piłkę w aut.
Co nie udało się naszym Orlikom udało się Gościom i to oni w zamieszaniu podbramkowym strzelili bramkę dająca im prowadzenie. Kiedy już wszyscy czekali na końcowy gwizdem sędziego kończącego mecz w ostatniej akcji spotkania kolbudzianie strzeli bramkę ustanawiają wynik meczu na 2:0.
Trener Kempa tak nikłej porażki i pełnej realizacji założonego planu nie krył zadowolenia z postawy swoich podopiecznych. Wszystkim podziękował i zachęcał do uczestnictwa w treningach.
Orzeł zagrał w składzie; Karol Stoduś br, Mateusz Myszk, Jakub Bak, Piotr Kłos, Michał kaminski, Mateusz Płocke, Jakub Lech, Łukasz Świerżewski, Aleksander Ossowski, Lech…. , Kajetan Pikula, Wojciech Kłos i. Dawid Goldschmidt,. Wspierali członkowie drużyny którzy w tym dniu nie modli zagrać; Michał Bławat, Piotr Rekowski i Aleksandra Stoduś.
za tydzień w trzeciej rundzie 12.09.2015 o godzinie 11-tej w Straszynie nasze Orliki zagrają z Orłem Straszyn.

info hubryss, foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)