22 lipca 2016 roku 30 –to osoba grupa harcerzy SP i Gimnazjum z Trąbek Wielkich wyjechała na trzy tygodniowy obóz harcerski do Wińca położonego pomiędzy jeziorami Barteżek i Jelonek koło Ostródy.
Będą odpoczywać pod opieką druhów Przemysława Sautycza, Arkadiusza Buczka i Andrzeja Sautycza.
Fotorelacja przedstawia załadunek namiotów i pozostałego niezbędnego potrzebnego sprzętu przy organizacji obozu, ostanie chwile przed wyjazdem oraz pożegnanie z najbliższymi .
info i toto wkempa
The following two tabs change content below.
adminka - Anita Zielke
Materiał dodany przez administratora strony.
Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)
- Walking Futbol to jest to dla seniorów!!! - 4 czerwca 2026
- IV WOJEWÓDZKIEJ SPARTAKIADY SPORTÓW LUDOWYCH SENIORÓW w kat. 60+ z elementami kultury ludowej Łebcz, 17 czerwca 2026 - 20 maja 2026
- Oferta dla OSP - 16 maja 2026
















































































































































































