Bardzo dobry start Orła w rundzie wiosennej 2015

orzel2014Na inaugurację rozgrywek rundy rewanżowej sezonu piłkarskiego 2014/2015 V ligowa drużyna Orła rozegrała mecz z sąsiadem zza miedzy GGS Potokiem Pszczółki. Potok zawsze sprawiał naszej drużynie wiele kłopotów.

Na jesieni w Trąbkach Wielkich wygrał 1:0. Wieści jakie docierały z przygotowań do sezonu mówiły, że w Orle panowała bardzo dobra atmosfera,
natomiast w Potoku coś zgrzytnęło. Zatem w tym pojedynku faworytem byli piłkarze z Trąbek Wielkich. Do meczu podeszli bardzo skoncentrowani i to było widać na boisku.
Walka o każdą piłkę przyniosła końcowy sukces. Gospodarzom z minuty na minutę brakowało
tlenu..
Orzeł pokonał Potok i wziął srogi rewanż za porażkę poniesioną w rundzie jesiennnej. Wygrał 5:1 prowadząc do przerwy 1:0. Bramki dla zwycięzców strzelili w kolejności; Mateusz Damps, Krystian Wiszniewski, Adrian Schuchardt, Mateusz Kobylarz i Sławomir Żabiński, a dla pokonanych honorową bramkę zdobył Łukasz Balcer b. piłkarz Orła.
Orzeł zagrał w składzie; Artur Koprowski, Bartosz Dończyk, Adrian Schuchardt, Patryk Groszek, Piotr Kuchnowski, Mateusz Dampc, Piotr Bułhak – od 60 minuty Michał Warda, Tomasz Dończyk- od 82 minuty Rafał Kobylarz, Paweł Galuhn – od 62 Przemysław Czerw, Krystiam Wiszniewski- od 78 Sławomir Żabiński i Mateusz Kobylarz. Trener Krystian Ryczkowski