Aktywni Seniorzy z Trąbek Wielkich

hejandrz036Zarząd Klubu Seniora „Zawsze Młodzi ” z Trąbek Wielkich zorganizował 19 listopada 2016 imprezę integracyjną „Andrzejki” 2016 w lokalu ” Dworek Kleszczewski” w Kleszczewie.
W imprezie uczestniczyło ponad 40 seniorów, seniorek z Trąbek Wielkich, Kleszczewa, Kaczek , Gołębiewa Wielkiego i Sobowidza. Swoją obecnością zaszczyciła uczestników Wioleta Frydrych Radna Rady Gminy Trąbki Wielkie.
Zabawa rozpoczęła się od wystąpienia zastępcy prezesa klubu Teresy Wawrynowicz, która odczytała przygotowaną informację , historię oraz anegdoty i ciekawostki o Andrzeju. Następnie kolegom klubowym Andrzejowi Nowackiemu i Januszowi Brzózce z okazji zbliżających się imienin zostały wręczone piękne róże i złożone życzenia .
Wszyscy uczestnicy przy tradycyjnej lampce szampana zaśpiewali tradycyjne 100 lat dla solenizantów.
Po części oficjalnej oraz po konsumpcji dania gorącego seniorzy ruszyli w tany. Muzyka była dostosowana do wieku uczestników.
Po blisko 5-cio godzinnym maratonie na parkiecie wszyscy zadowoleni i zmęczeni rozjechali do miejsc swoich zamieszkania.
Kolejne aktywne spotkanie seniorów z gminy Trąbki Wielkie odbędzie się 25 listopada 2016 na kręgielni Tokyo Stadion w Łagowie.

info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)