Piłkarze z ZS Łęgowo zwyciężają w igrzyskach!

pilkarzeleg_2014_101
17 października 2014 w hali sportowej Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich.
Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa im. Kunegundy Pawłowskiej na czele z jej dyrektorem Przemysławem Sautyczem. Prawo udziału w tym turnieju o randze mieli tylko mistrzowie gmin.

W wyniku losowania w grupie 1 zagrali; ZS Przywidz, SP Giemlice, SP Pszczółki i ZS Łęgowo, a grupie 2 SP Trąbki Wielki, ZKPiG Kolbudy i ZS Suchy Dąb. W grupach mecze były rozgrywane system każdy z każdym w czasie 2x 5 minut.

Po rozegraniu meczy w grupach kolejność przedstawia sie następująco:

GRUPA 1
I miejsce ZS Łęgowo 6 pkt. 3:1 br.
II miejsce ZS Przywidz 6 pkt. 3:2 br.
III miejsce SP Giemlice 1 pkt. 2:2 br.
IV miejsce SP Pszczółki 1 pkt. 0:3 br.


GRUPA 2
I miejsce ZKPiG Kolbudy 6 pkt. 3:0 br.
II miejsce ZS Suchy Dąb 1 pkt. 1:2 br.
III miejsce SP Trąbki Wielkie 1 pkt. 1:3 br.
W meczach finałowych padły następujące wyniki i rozstrzygnięcia:
– w meczu o V miejsce SP Trąbki Wielkie pokonały SP Giemlice 4:0
– w meczu i III miejsce ZS Przywidz przegrał z ZS Suchy Dąb 0:1
– w wielkim finale w czasie normalnym meczu pomiędzy ZS Łęgowo i ZKPiG Kolbudy zakończył się remisem 0:0. Sędzia zarządził serię rzutów karnych. Lepsi w ich wykonywaniu okazali się młodzi piłkarza z ZS Łęgowo 3:2.

W zwycięskiej drużynie zagrali: Maksymilian Kaczyński, Wojciech Michaluk, Marcel Niepsuj, Łukasz Perka, Adrian Ramotowski, Nikodem Truszkowski, Adam Rasiński, Krzysztof Gruszczyński i Michał Block. Drużynę w turnieju prowadził Krzysztof Wilk.
Oficjalne wyniki turnieju ogłosił organizator turnieju Przemysław Sautycz oraz wręczył wszystkim drużynom pamiątkowe dyplomy, a za zajęte miejsca I-III puchary. Dużą atrakcją turnieju był występ zespołu czirliderek z SP Trąbki Wielkie pod kierunkiem Aleksandry Bielawy. Za swoje występy zespół otrzymał duże brawa.
ZS Łęgowo będzie reprezentować powiat gdański w dalszych rozgrywkach.
info i foto wkempa

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.

Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)