W derbach Gminy Trąbki Wielkie o mistrzostwo Woj. Klasy A sezonu 2018/2019 zmierzyły się beniaminek GKS Trąbki Wielkie i spadkowicz z V ligi LKS Sokół Ełganowo.
Obydwie drużyny za wszelką cenę dążyły do zwycięstwa.Pierwszą bramkę zdobył Sokół i objął prowadzenie 1:0. Gospodarze tego meczu GeKSa Trąbki Wielkie wyrównali
strzelając bramkę z rzutu karnego. Były zawodnik Sokoła i GeKSy Cezary Kusaj został wyznaczony na sędziego głównego tego spotkania. Ze swoich obowiązków wywiązał się szóstkę
Zawodnicy nie oszczędzali się, a sędzia studził zawodników żółtymi kartkami . Swą podstawą na boisku C. Kusaj zasługuje do awansu do wyższych lig!
Zarówno Sokół jak GeKSa w drugiej połowie wypracowały sobie pozycje do zdobycia bramek , ale na napastnicy mieli chyba tego dnia rozregulowane celowniki.
Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn.
info i foto wkempa
adminka - Anita Zielke
Ostatnie wpisy adminka - Anita Zielke (zobacz wszystkie)
- Prośba o 1,5% - 25 lutego 2025
- Powiatowa Seniorada 02.03.2025 Cedry Wielkie - 25 lutego 2025
- AKTYWNY SENIOR 2025- Mistrzostwa Klubu Seniora „Zawsze Młodzi” w kręglach … – Trąbki Wielkie 10.02.2025 - 13 lutego 2025