KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie lepszy od Czarnych Pruszcz Gdański !

6 kwietnia 2019 roku na “Orzeł” Arenie w Trąbkach Wielkich KS Orzeł Trąbki Wielkie podejmował Gości zza miedzy Czarnych Pruszcz Gdański. Był to mecz 20 kolejki o mistrzostwo V Ligi I grupy Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku.
Mecz został rozegrany w dobrych warunkach atmosferycznych; śświeciło słońce, powiewał lekki wiatr, a temperatura powietrza wynosiła ponad 12 stopni C.
Warunki te sprzyjały piłkarzom. Mecz był szybki i obfitował w akcjami bramkowymi. Grupa kibiców zgromadzona na stadionie w licznie oko. 100 co raz nagradzała udane akcje.
Mecz ten był także derbami powiatu gdańskiego. Gospodarze pamiętali również porażce poniesionej jesienią 2018 w Pruszczu Gdańskim. Od początku Orzeł wysokim pressingiem atakował bramkę Gości.
Zwycięską “Złotą ” bramkę zdobył w 60 minucie Mateusz Dampc. z rzutu wolnego.
Od tego momentu Goście zaatakowali i starali się zdobyć wyrównującą bramkę. Golkiper Orła Banasiak wybronił z pomocą “szczęścia” wiele trudnych strzałów w wykonaniu napastników Czarnych.
Wynik do końca meczu nie uległ zmianie.
Po tym meczu KS Orzeł awansował na VIII miejsce.
Orzeł zagrał w składzie; Banasiak – Preuss, Dończyk M., Kusaj, Tusk – Leszczyński, Laga, Malek (24′ Bucholz), KamiĹ„ski(67′ Dończyk B.) – Dampc (90′ Zalewski), Jaśniewski.

info i foto Wkempa, kierownik drużyny Andrzej Marszałowicz

The following two tabs change content below.

adminka - Anita Zielke

Materiał dodany przez administratora strony.