2011

rekordy2011

Szanowni Mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie
Miłośnicy lekkiej atletyki.

Z dużą przyjemnością i satysfakcją przekazuję Państwu kolejny biuletyn : Tabele rekordów Gminy Trąbki Wielkie w lekkiej atletyce. Tabele są aktualne na dzień 31.12.2010 r., a prowadzone są od 1975 r !!
W roku 1973, wraz z nowym podziałem administracyjnym kraju powołano nową jednostkę administracyjną: Gminę. W oparciu o nowy podział administracyjny zostały powołane gminy, a z inicjatywy lokalnych działaczy LZS w maju 1973 r. powołało do życia i działania Radę Gminną Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Trąbkach Wielkich. Rada, za swój cel działania, w środowisku wiejskim przyjęła : integrację młodzieży, współzawodnictwo sportowe, rozwój bazy sportowej oraz rekreację i turystykę .
Gdy 1 stycznia 1976 roku zostały zlikwidowane powiaty, rola i ranga gmin, w tym również i Rad Gminnych Zrzeszenia LZS wzrosła.
I właśnie w tym samym czasie działacze z pod znaku LZS pod przewodnictwem Kol. Sylwestra Maliszewskiego i Manfreda Kratzke z pomocą władz gminnych i zakładów pracy z terenu gminy i powiatu przystąpili do budowy stadionu w Trąbkach Wielkich, obiektu wielofunkcyjnego z bieżnią i urządzeniami do przeprowadzania zawodów lekkoatletycznych .
W listopadzie 1974 stadion został otwarty, a w 1975 roku odbyły się pierwsze Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w Lekkiej Atletyce. Posiadanie własnego stadionu i zorganizowanie pierwszych mistrzostw gminy w l.a. zainspirowały b. Przewodniczącego RG Z LZS Kol. Sylwestra Maliszewskiego do notowania w tabelach najlepszych wyników lekkoatletów.
Wyniki zamieszczane w tabelach przez lata były odnotowywane z protokołów zawodów zorganizowanych przez: Radę Gminną Z LZS, Szkolne Związki Sportowe, Szkolne Kluby Sportowe działające w gminie oraz przez innych organizatorów zawodów w których startowali nasi lekkoatleci.
Tak więc dzięki działaczom w osobach Sylwestra Maliszewskiego i Wiesława Kempy przy współpracy nauczycieli wychowania fizycznego: śp. Bożeny Witoń, Ewy Bugi, śp. Krzysztofa Klepacza , śp. Zbigniewa Nelke, Jana Trofimowicza seniora, Władysława Mazurka, Czesława Sebzdy, Adama Pikuli, Zonona Kulwikowskiego oraz przy pomocy i wsparciu pracowników Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich, byłej Dyrektor GOKSIR śp. Lidii Orzechowskiej i Tomasza Kempy tabele były uzupełniane na bieżąco i podawane do publicznej wiadomości: sportowcom, działaczom i mieszkańcom gminy.
W tym miejscu pragnę z całego serca podziękować wszystkim w/w osobom za włożony wkład pracy w tworzenie i dokumentowanie osiągnięć sportowych lekkoatletów Gminy Trąbki Wielkie.
Rok 2008, to rok, w którym obchodziliśmy 35-tą rocznicę powołania Rady Gminnej Zrzeszenia LZS w Trąbkach Wielkich.
Od 2001 roku organizacja nasza posiada status: Stowarzyszenia Kultury Fizycznej pod nazwą Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe.

Za Gminne Zrzeszenie LZS w Trąbkach Wielkich
Prezes Zarządu Jan Trofimowicz

Trąbki Wielkie 31.12.2010r.
Tabele opracował : Jan Trofimowicz
Tabele uaktualnił : Wiesław Kempa

KonkurencjaM-ceWynikNazwisko i imię Rok
urodz.
Przynależność
klubowa-
Reprezentował/a
Data ustanowienia wynikuMiejsce
zawodów
100 m.1
13,1Suss Danuta1963SKS Trąbki Wielkie1977Trąbki Wlk.
213,5Bartosik Agata1979SKS Kłodawa1994Trąbki Wlk.
313,7Szymikowska Dorota1980SKS Trąbki Wielkie1994Trąbki Wlk.
413,79Kolendo Aleksandra1983LZS Trąbki Wielkie1997Trąbki Wlk.
5
6
13,8
13.8
Stefańczyk Kamila
Jaszczyk Karolina
1979
1996
SKS Trąbki Wielkie
Gimn. Trąbki Wielkie
1993
2011
Trąbki Wlk.
714,1Kotwa Katarzyna1981SKS Trąbki Wielkie1995Trąbki Wlk.
814,1Sadoch Marta1990SKS Gim. Trąbki Wlk2005Trąbki Wlk.
914,15Sebzda Aleksandra1982LZS Czerniewo1997Trąbki Wlk.
1014,2Maliszewska Jolanta1959LZS Gołębiewo1976Trąbki Wlk.
200 m.128,57Dajda Karolina
1989Gołębiewo Wielkie
-AZS -AWF Gdańsk
13.05.2006Sopot
230,4Suss Danuta1963SKS Trąbki Wielkie1976Trąbki Wlk.
331,3Wiebe Mariola1960LZS Ełganowo1978.Trąbki Wlk.
431,7Gorzyńska Mariola1963SKS Trąbki Wielkie1978Trąbki Wlk.
531,8Kajzer Bogumiła1963SKS Sobowidz1977Trąbki Wlk.
632,7Sosińska JadwigaSKS Drzewina1977Trąbki Wlk.
732,8Grabińska BarbaraSKS Mierzeszyn1977Trąbki Wlk.
832,9Pobłocka Sabina1962SKS Sobowidz1977Trąbki Wlk.
932,9Szmukała Jolanta1963SKS Sobowidz1977Trąbki Wlk.
400 m.101:03,47Dajda Karolina1989Goębiewo Wielkie-
AZS-AWF Gdańsk
24.05.2006Gdańsk
201:11,30Wiebe Mariola1960LZS Ełganowo1977Trąbki Wlk.
301:11,50Preuss Alicja1980LZS Trąbki Wielkie1995Trąbki Wlk.
401:11,80Grabińska BarbaraSKS Mierzeszyn1977Trąbki Wlk.
501:13,60Szymikowska Dorota1980LZS Trąbki Wielkie1995Trąbki Wlk.
61:13.9Kurszewska Jolanta1963SKS Sobowidz1977Trąbki Wlk.
701:14,60Bobak Anna1980LZS Sobowidz1995Trąbki Wlk.
801:16,50Klemm Edyta1960LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
901:16,80Stefańczyk Kamila1979LZS Trąbki Wielkie1995Trąbki Wlk.
01:16,80Mruczkowska Teresa1959LZS Sobowidz1997Trąbki Wlk.
800 m.102:34,70Dajda Karolina1989Gołębiewo Wielkie15.05.2007Gdańsk
202:48,90Papis Maria1963SKS Mierzeszyn1978Trąbki Wlk.
302:49,71Buta Aneta1990SKS Gimn. Trąbki Wlk2005Trąbki Wlk.
402:51,10Chylińska Paulina1990SKS Gimn. Trąbki Wlk /2004Trąbki Wlk
502:51,20Brąk EwaSKS Drzewina1977Trąbki Wlk.
602:51,30Preuss Alicja1980LZS Trąbki Wielkie1997Trąbki Wlk.
702:52,10Zimna Katarzyna1983LZS Sobowidz1997Trąbki Wlk.
802:53,80Dąbrowska MałgorzataSKS Drzewina1977Trąbki Wlk.
902:55,20Zubel Wiesława1964SKS Mierzeszyn1978Trąbki Wlk.
1002:55,30Cygert Halina1962SKS Sobowidz1977Trąbki Wlk.
1000 m1
2
3:48,10
3:51,4
Starszak Aleksandra
Lipa Elżbieta
1994
Gimn. Trąbki Wielkie
Gimn. Trabki Wielkie
2011
19.05.2009
PGMS
Trąbki Wlk.
303:51,50Olszewska Edyta1995Gim. Trąbki Wielkie2011PGMS
403:59,20Warda Kamila1992ZS Mierzeszyn2008Trąbki Wlk.
5
04:12,40Buta Aneta1990SKS Gimn.Trąbki Wielkie2005Trąbki Wlk.
1500 m106:07,79Pydo Irena1960LZS Ełganowo1997Poznań
5000 m123:12,70Pydo Irena1960LZS Ełganowo1998Trąbki Wlk.
400m pł101:10,40Dajda Karolina1989AZS-AWF Gdańsk Gołębiewo Wielkie16.06.2007Sopot
4 x 100 m1


2
58,3


58,70



Jaszczyk Karolina,
Salewska Justyna
Czerw Sylwia
Kruk Paulina
Lewańczyk, Magdalena, Dajda Karolina,
Sadoch Marta,
Chylińska Paulina





Gimnazjum
Trąbki W

2011
2004


2004



PGMS
Chojnice


XII LA

359,47Warmbier Angelika,
Krenke Marlena,
Jaks Dajana,
Elmanowska Magdalena
1992
1992
1993
1992
Gimnazjum
Trąbki W
27.05.2008
4




1:00,4




Koza Katarzyna,
Salewska Justyna,
Zajączkowska Aleksandra,
Dubiela Monika





1994
1995
Gimnazjum
Trąbki W
19.05.2010




Pszczółki




501:01,302005Trąbki Wlk.
601:01,50Jaks Dajana
Dubiela Monika
Koza Katarzyna
Krenke Marlena
1993
1995
1994
1993
19.05.2009Trąbki Wlk.
701:07,10ZS Mierzeszyn2005Trąbki Wlk.
801:07,87RS Trąbki Wielkie2005Trąbki Wlk.
Skok11,33Gardzielewska Teresa1962SKS Sobowidz1977Trąbki Wlk.
wzwyż21,3Wiebe Mariola1960LZS Ełganowo1975Trąbki Wlk.
1,3Maliszewska Jolanta1959LZS Gołębiewo1976Trąbki Wlk.
1,3Cholewińska Anna1987SKS Gim. Trąbki Wlk.2001Trąbki Wlk.
1,3Wojtas Róża1987SKS Gim. Trąbki Wlk.2001Trąbki Wlk.
1,3Niedźwiecka Sandra1987SKS Gim. Trąbki Wlk.2001Trąbki Wlk.
71,25Szyszko Anna1962SKS Sobowidz1977Trąbki Wlk.
1,25Pobłocka Sabina1962SKS Sobowidz1977Trąbki Wlk.
1,25Kurszewska Jolanta1963SKS Sobowidz1978Trąbki Wlk.
1,25Jaroń Marzena1979SKS Trąbki Wielkie1993Trąbki Wlk.
1,25Kleczewska Alina1980SKS Czerniewo1994Trąbki Wlk.
1,25Kąca Joanna1982SKS Trąbki Wielkie1995Trąbki Wlk.
1,25Piechocińska Ewelina1981SKS Sobowidz1995Trąbki Wlk.
1,25
Okoń Agnieszka
1987SKS Gimn. Trąbki Wlk.2002Trąbki Wlk.
Skok w dal14,9Maliszewska Jolanta1959LZS Gołębiewo1978Trąbki Wlk.
24,88Suss Danuta1963SKS Trąbki Wielkie1978Trąbki Wlk.
34,8Szymikowka Dorota1980SKS Trąbki Wielkie1994Trąbki Wlk.
44,75Kąca Anna1982SKS Trąbki Wielkie1993Trąbki Wlk.
54,62Gorzyńska Joanna1980SKS Trąbki Wielkie1994Trąbki Wlk.
64,6Jaks Dajana1993Gimn. Trąbki Wielkie18.05.2009Trąbki Wlk.
7
8
4,59
4,58
Bartosik Agata
Lul Katarzyna
1979
1990
SKS Kłodawa
Gimn. Trąbki Wielkie
1994
2006
Trąbki Wlk.
VII WGMS
94,51
Stefańczyk Kamila
1979LZS Trąbki Wielkie
1993
Trąbki Wlk.
104,48Szmukała Jolanta1963SKS Sobowidz1977Trąbki Wlk.
Rzut126,7Kosińska Alicja1959LZS Trąbki Wielkie1975Trąbki Wlk.
dyskiem226,5Lul Katarzyna1990SKS Gimnazjum Trąbki W.2005
1 kg325,52Orlikowska Grażyna1963SKS Sobowidz1978Trąbki Wlk.
421,33Gruszka Bożena1958LZS Trąbki Wielkie1975Trąbki Wlk.
521Jaroń Marzena1979SKS Trąbki Wielkie1995Trąbki Wlk.
620,4Przybyłowska Wioletta1979SKS Kłodawa1994Trąbki Wlk.
720,38Mamajek Barbara1960LZS Trąbki Małe1975Trąbki Wlk.
819,85Preuss Ewa1981LZS Trąbki Wielkie1998Trąbki Wlk.
919,68Witoń Bożena1955LZS Sobowidz1996Trąbki Wlk.
1019,62Maliszewska Wiesława1948LZS Trąbki Wielkie1995Trąbki Wlk.
Rzut133,04Wiebe Mariola1960LZS Ełganowo1978Trąbki Wlk.
oszczepem228,8Szczepańska Krystyna1959LZS Trąbki Małe1975Trąbki Wlk.
600 g326,62Gruszka Bożena1958LZS Trąbki Wielkie1977Trąbki Wlk.
424,34Lul Katarzyna1990SKS Gim. Trąbki Wlk.2004
524Radelska KrystynaSKS Drzewina1977Trąbki Wlk.
623,4Mamajek Barbara1960LZS Trąbki Małe1975Trąbki Wlk.
723,3Witoń Bożena1955LZS Sobowidz1998Trąbki Wlk.
823,28Kulisz Dorota1960LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
923,24Nisiołowska Bernadetta1957SKS Sobowidz1978Trąbki Wlk.
1023,1Orlikowska Grażyna1963LZS Ełganowo1998Trąbki Wlk.
Pchnięcie110,02Zarębska Mariola1960LZS Ełganowo1996Trąbki Wlk.
kulą 4kg29,25Sroka Grażyna1963LZS Ełganowo2003Trąbki Wlk.
39,19Kosińska Alicja1959LZS Trąbki Wielkie1975Trąbki Wlk.
49,04Szymikowska Dorota1980LZS Trąbki Wielkie1996Trąbki Wlk.
58,74Senger Renata1956LZS Czerniewo1996Trąbki Wlk.
6
7
8,62
8,42
Buga Anita
Ronowicz Maja
1979
1993
SKS Trąbki Wielkie
B?otnia
1993
02.09.2011
.Trąbki Wlk.
Trąbki Wlk.
88,37Megger Bożena1955LZS Sobowidz1979Trąbki Wlk.
98,2Mamajek Barbara1960LZS Trąbki Małe1976Trąbki Wlk.
108,11Bobak Anna1980SKS Sobowidz1994Trąbki Wlk.

UWAGI:
Zarębska Mariola – panieńskie nazwisko Wiebe
Witoń Bożena – panieńskie nazwisko Megger
Sroka Grażyna – panieńskie nazwisko Orlikowska
Trąbki Wielkie 31.12.2010r.
Tabele opracował : Jan Trofimowicz
Tabele uaktualnił : Wiesław Kempa
KonkurencjaM-ceWynikNazwisko i imię Rok
Urodz.
Przynależność klubowa
reprezentował na zawod.
Data ustanowienia wynikuMiejsce zawodów
100 m
1


10,96
WITOŃ Bartłomiej1993SKLA Sopot/ Sobowidz4-5.06.2011Bydgoszcz

2

3
11,60
11.80
11,9
Radziszewski Adam
Grzywna Sabastian
Masa Marcin
1995

1951
Gimn.Trąbki Wielkie
Gołębiewo Wielkie
LZS Ełganowo
2011
05.09.2010
1977
PGMS.
Trąbki Wielkie
Trąbki Wlk.
412,08Gorzyński Patryk1989Sołectwo Trąbki Wielkie16.06.2007Trąbki Wlk.
512,1Kinder Henryk1954LZS Ełganowo1977Trąbki Wlk.
612,2Burzyński Janusz1983LZS Gołębiewo Wielkie2000Trąbki Wlk.
12,2Szwemiński Andrzej1959LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
812,3Kula Czesław1963LZS Kleszczewo1981Trąbki Wlk.
12,3Zalewski Tadeusz1961LZS Trąbki Wielkie1981Trąbki Wlk.
12,3Radziszewski Adam1994Gim. Trąbki Wielkie19.05.2010Pszczółki
912,32Dończyk Andrzej1960LZS Czerniewo1996Trąbki Wlk.
10
12,40
Buga Sebastian
1995
Kaczki
Trąbki Wielkie
200m122,46WITOŃ Bartłomiej1993SKLA Sopot
/ Sobowidz
18.05.2011Gdańsk
225,09Masa Marcin1951LZS Ełganowo1998Cesenatiko
325,56Kuchnowski Piotr1986RS Mierzeszyn2005Trąbki Wlk.
426,17Kinder Henryk1954LZS Ełganowo2001Zielona Góra
526,08Gadomski Józef1960LZS Gołębiewo Wielkie1978Trąbki Wlk.
626,08Rosanowski Andrzej1958LZS Sobowidz1978Trąbki Wlk.
7
8
26,30
26,80
Radziszewski Adam
Płotka Mateusz
1995
1988
Trąbki Wielkie
LKS Sobowidz
02.09.2011
2005
Trąbki Wlk.
Trąbki Wlk.
926,93Schuchardt Adrian1990LKS Sobowidz2005.Trąbki Wlk.
400 m.154,22Witoń Bartosz1993SKLA Sopot/Sobowidz4.09.2010Gdańsk
258,3Ptach Jerzy1960LZS Czerniewo1979Trąbki Wlk.
358,5Kinder Henryk1954LZS Ełganowo1977Trąbki Wlk.
459,01Kowalczyk Mateusz1991Sołectwo Czerniewo16.06.2007Trąbki Wlk.
559,2Dończyk Czesław1964LZS Czerniewo1979Trąbki Wlk.
659,3Pepliński Tadeusz1961LZS Gołębiewo1977Trąbki Wlk.
701:01,00Kapicki Kamil1990Sołectwo Ełganowo16.06.2007Trąbki Wlk.
801:01,60Rywacki JerzySKS Mierzeszyn1977Trąbki Wlk.
901:01,80Rosanowski Andrzej1958LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
01:01,80Lewańczyk Marian1961LZS Trąbki Wielkie1977Trąbki Wlk.
800 m102:09,20Pepliński Tadeusz1961LZS Gołębiewo Wielkie1977Trąbki Wlk.
202:15,50Zawadzki Kazimierz1964LZS Mierzeszyn1981Trąbki Wlk.
302:19,00Karcz Andrzej1959LZS Trąbki Wielkie1976Trąbki Wlk.
402:22,40Zwolennik Józef1958LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
502:23,60Rosanowski Andrzej1958LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
602:24,80Kula Czesław1963LZS Kleszczewo1981Trąbki Wlk.
702:25,20Pelowski Andrzej1957LZS Ełganowo1976Trąbki Wlk.
802:26,80Kinder Krzysztof1983LZS Ełganowo1998Trąbki Wlk.
902:29,00Ogórek Roman1959LZS Kleszczewo1978Trąbki Wlk.
1002:29,80Jaszewski Waldemar1964LZS Trąbki Wielkie1981Trąbki Wlk.
1000 m1
2
3
2:53,2
2:57,80
3:04,59
Łupkowski Artur
Blejder Tomasz
Meger Piotr
1994
1995
1997
Gimn. Trąbki Wielkie
Gimn. Trąbki Wielkie
Gimn. Trąbki Wielkie
19.05.2010
2011
2009
Pszczółki

PGMS
43:07.7Lewańczyk Piotr1963SKS Trąbki Wielkie1978Trąbki Wlk.
503:07,80Szuchardt Ireneusz1963SKS Czerniewo1978Trąbki Wlk.
603:08,30Zwolennik Józef1958LZS Sobowidz1978Trąbki Wlk.
703:11,57Kwiatek Piotr1980LZS Ełganowo1995Trabki Wlk.
803:12,20Pelowski Andrzej1957LZS Ełganowo1976Trąbki Wlk.
903:12,40Sławiński Wojciech1979SKS Trąbki Wielkie1993Trąbki Wlk.
1003:12,50Ronowicz WiesławSKS Drzewina1977Trąbki Wlk.
03:12,96Kowalczyk Rafa?1977LZS Sobowidz1995Trąbki Wlk.
03:13,20Karcz Andrzej1959LZS Trąbki Wielkie1976Trąbki Wlk.
03:13,33Miszk Krzysztof1961LZS Ro?ciszewo1995Trąbki Wlk.
1500 m104:39,90Pepliński Tadeusz1961LZS Gołębiewo Wielkie1977Trąbki Wlk.
204:50,70Zieli?ski Robert1986RS Gołębiewo ?rednie2004Trąbki Wlk.
3
4
4:54,00
4:54,8
5:01,8
Lewczuk Krystian
?upkowski Artur
Zwolennik Józef
1958
Kleszczewo
Gołębiewo Wielkie
LZS Sobowidz
05.09.2010
02.09.2011
1977
Trąbki Wlk.
Trąbki Wlk.
Trąbki Wlk.
605:05,80Gadomski Józef1960LZS Gołębiewo Wielkie1976Trąbki Wlk.
75.06.2002Pelowski Piotr1961LZS Ełganowo1976Trąbki Wlk.
805:06,48Kowalczyk Jarosław1991Sołectwo Sobowidz16.06.2007Trąbki Wlk.
95;06,5Łupkowski Artur1994Gołębiewo Wielkie12.07.2009Trąbki Wlk.
1005:06,59Kwiatek Piotr1980LZS Ełganowo1996Trąbki Wlk.
3000 m110:16,00Gadomski Józef1960LZS Gołębiewo Wielkie1976Trąbki Wlk.
210:31,40Burzyński Dariusz1985LZS Gołębiewo Wielkie1999Trąbki Wlk.
310:33,30Zwolennik Józef1958LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
410:35,00Lejk BogusławLZS Mierzeszyn1978Trąbki Wlk.
510:36,30Pelowski Piotr1961LZS Ełganowo1978Trąbki Wlk.
610:52,20Zawadzki Kazimierz1964LZS Mierzeszyn1978Trąbki Wlk.
711:28,60Pydo Sebastian1982LZS Ełganowo1998Trąbki Wlk.
812:00,70Kinder Krzysztof1983LZS Ełganowo1998Trąbki Wlk.
912:31,40Zitterman Józef1956LZS Ełganowo1976Trąbki Wlk.
5000 m120:48,34Łukowski Paweł1988LZS Gołębiewo Wielkie2005Trąbki Wlk.
221:19,78Grabowski Krystian1988RS Gołębiewo ?rednie2005Trąbki Wlk.
321:38,11Wenta Grzegorz1988RS Warcz2005Trąbki Wlk.
422:13,59Budzyński Ryszard1957RS Warcz2005Trąbki Wlk.
522:23,57Fedak Ariel1990LKS Sobowidz2005Trąbki Wlk.
624:17,40Pelowski Andrzej1957LZS Ełganowo2004Trąbki Wlk.
4.10.1001



2




3
46,7



49,95




51,1
Gim. Trabki Wielkie



Gim. Trąbki Wielkie




Gim. Trąbki Wielkie
Adam Radziszewski, Tomasz Sadoch, Oskar
Stolarek, Robert Tusk

Kowalczyk Mateusz, Koza Micha?, Witoń Bar?omiej, Mitlewski Marcin

Radziszewski Adam, Tomczak Patryk, B?k Sylwester, Burczyk Tomasz
19.05.2010

2007





2011
Pszczółki

WGMS





PGMS
451,7Gimnazjum Trąbki Wielkie - 89Schuchardt Adrian 1990, Schuchardt Paweł 1989 , Fedak Ariel 1990, Gorzyński Patryk 19892004Trąbki Wlk.
552,34RS Sobowidz2005Trąbki Wlk.
652,3Gimn.Trąbki Wielkie - 93WITOŃ Bartłomiej 1993, Kowitz Tadeusz 1993, Sjierka Pawel 1993, Burczyk Tomasz 199419.05.2009Trąbki Wlk.
752,41Gimn. Trąbki Wielkie - 92Milewski Dawid 1992,Wysiecki Michał 1992,Szatkowski Paweł 1992 Witoń Bartłomiej 199327.05.2008Chojnice
853,08RS Trąbki Wielkie2005Trąbki Wlk.
953,77Gimnazjum Trąbki Wielkie2003
1054,34RS Domachowo2005Trąbki Wlk.
Maraton1
03:12:15Tomaszewski KrzysztofSobowidz11.10.2009Pozna?
2

4:34:20

Stanny Mariusz

Trąbki Wielkie

15.08.2009

Gdańsk

Skok wzwyż1175Maliszewski Sylwester1946LZS Trąbki Wielkie1975Trąbki Wlk.
2160Jaszczyk Tomasz1986SKS Gimnazjum Trąbki W2000Trąbki Wlk.
3155Czeczora Adam1985SKS Gimnazjum Trąbki W2002Trąbki Wlk.
4154Walczak Wojciech1962SKS Trąbki Wielkie1977Trąbki Wlk.
5151Kolendo Jan1960LZS Trąbki Wielkie1977Trąbki Wlk.
151Zalewski Tadeusz1961LZS Trąbki Wielkie1977Trąbki Wlk.
7150Stolc Kamil1988SKS Gimnazjum Trąbki2001Trąbki Wlk.
150Kinder Andrzej1957LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
150Gdaniec Roman1959LZS Trąbki Wielkie1976Trąbki Wlk.
10145Rodnicki Franciszek1955LZS Sobowidz1975Trąbki Wlk.
145Ptach Alojzy1952LZS Czerniewo1975Trąbki Wlk.
145Urban Dariusz1979SKS Sobowidz1994Trąbki Wlk.
Skok w dal1
6,13Maliszewski Sylwester
1946
LZS Trąbki Wielkie
1975
Trąbki Wlk.
2
3
6,07
5,93
Witoń Bartłomiej
Radziszewski Adam
1993
1995
Gimn. Trąbki Wielkie
Gimn. Trąbki Wielkie
09.05.2008
2011
Trąbki Wlk.
WGMS
45,9Zalewski Tadeusz1961LZS Trąbki Wielkie1981Trąbki Wlk.
55,88Mateusz Kowalczyk1991Gimn. Trąbki Wielkie30.05.2007Słupsk
65,71Kempa Wiesław1951LZS Trabki Wielkie1976Trąbki Wlk.
7
5,69
5,60
Burzyński Janusz
Grzywna Sebastian
1983LZS Gołębiewo Wielkie
Gołębiewo Wielkie.
1999
02.09.2011
Trąbki Wlk.
Trąbki Wlk.
95,58Masa Marcin1951LZS Ełganowo1996Szczecinek
10
5,51
Buga Sebastian
1995
Kaczki
2014Trąbki Wlk.
Skok o
tyczce
12,62Kempa Wiesław1951LZS Trąbki Wielkie22.08. 1998Kielce
Trójskok112,18Kinder Henryk1954LZS Ełganowo1976Trąbki Wlk.
212,08Maliszewski Sylwester1946LZS Trąbki Wielkie1977Trąbki Wlk.
311,89Rodnicki Franciszek1955LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
411,83Kurszewski Wiesław1962LZS Sobowidz1978Trąbki Wlk.
511,45Zalewski Tadeusz1961LZS Trąbki Wielkie1978Trąbki Wlk.
611,4Kempa Wiesław1951LZS Trąbki Wielkie1976Trąbki Wlk.
710,83Dudziński Andrzej1959LZS Sobowidz1978Trąbki Wlk.
810,7Dubiela Ryszard1952LZS Ełganowo1976Trąbki Wlk.
910,52Ptach Jerzy1960LZS Czerniewo1979Trąbki Wlk.
1010,48Szeremeta Wiesław1959LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
Pchnięcie112,47Maliszewski Sylwester1946LZS Trąbki Wielkie1982Choczewo
kulą 7,26kg211,84Pokorski Roman1954LZS Sobowidz1975Trąbki Wlk.
311,35Ptach Alojzy1952LZS Czerniewo1975Trąbki Wlk.
411,17Gorzyński Patryk1989Sołectwo Trąbki Wielkie16.06.2007rTrąbki Wlk.
511Heninng Jarosław1978LKS Sobowidz2005Trąbki Wlk.
610,88Ptach Jerzy1960LZS Czerniewo1997Trąbki Wlk.
7
8
10,56
10,55
Gorzyński Patrycjusz
Szajna W?odzimierz
Trąbki Wielkie
LZS Trąbki Wielkie
02.09.2011
1976
Trąbki Wlk.
Trąbki Wlk.
910,49Dunst Roman1948LZS Trąbki Wielkie1975Trąbki Wlk.
1010,41Kempa Wiesław1951LZS Trąbki Wielkie22.08.1998Kielce
10,41
Kamiński Tomasz
Trąbki Wielkie
2014Trąbki Wlk.
.
Rzut122,02Kempa Wiesław1951LZS Trąbki Wielkie1997Gdańsk
młotem
7,26 kg
Rzut136,96Maliszewski Sylwester1946LZS Trąbki Wielkie1976Trąbki Wlk.
dyskiem236,6Szajna WłodzimierzLZS Trabki Wielkie1976Trąbki Wlk.
2 kg335,04Ptach Jerzy1960LZS Czerniewo1996Trąbki Wlk.
434,02Telesiński JanLZS Sobowidz1996Trąbki Wlk.
530,9Ptach Alojzy1952LZS Czerniewo1977Trąbki Wlk.
630,41Kempa Wiesław1951LZS Trąbki Wielkie1998Trąbki Wlk.
730,3Pokorski Roman1954LZS Sobowidz1978Trąbki Wlk.
830,22Kreft Joachim1943LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
928,69Płoski Piotr1982LZS K?odawa2005Trąbki Wlk.
1027,72Dunst Roman1948LZS Trąbki Wielkie1978Trąbki Wlk.
Rzut oszczepem161,34Maliszewski Sylwester1946LZS Trąbki Wielkie1976Puck
800 g246,59Pokorski Roman1954LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
341,5Megger Mirosław1958LZS Trąbki Wielkie1997Trąbki Wlk.
441,25Rychert Tadeusz1960LZS Sobowidz1977Trąbki Wlk.
540,5Gąsiorowski Paweł1946LZS Sobowidz1978Trąbki Wlk.
640,3Pestka Krzysztof1951LZS Ełganowo1976Trąbki Wlk.
740,2Zwolennik Józef1958LZS Sobowidz1976Trąbki Wlk.
839,2Płoński AndrzejLZS Trąbki Wielkie1976Trąbki Wlk.
938,38Kilas Janusz1962LZS Sobowidz1979Trąbki Wlk.
1038,34Zdun Krzysztof1967LZS Sobowidz1998Trąbki Wlk.


The following two tabs change content below.