Z gorącego Mrzezina Orzeł wywiózł zwycięstwo 3:0 !

victmrzez001Dobre wiadomości dotarły z Mrzezina, gdzie LKS Orzeł Trąbki Wielkie ograł gospodarzy 3:0 ( 0:0 )! Kolejny swój hart trick ustrzelił czołowy snajper Orła Adrian Schuchardt. Bramki strzelił w drugiej połowie w 47, 60 i 63 minucie. Orzeł z dorobkiem 15 punktów awansował na IX miejsce w tabeli.
Zarząd Orła serdecznie zaprasza kibiców na mecz, który Orzeł rozegra 29 października 2016 roku o godzinie 14.00 na stadionie w Trąbkach Wielkich z GKS Sierakowice. Tu należy przypomnieć, że Orzeł będzie chciał się zrewanżować Gościom za porażkę w V rundzie rozgrywkach o Puchar Polski poniesioną w Sierakowicach 19.10.br (1:0)
W zwycięskim meczu w Mrzezinie zagrali: Parafiniuk (b) – Dończyk B. (79′ Groszek), Neubauer, Balcer, Dończyk M. (72′ Kuchnowski) –  Czerw (72′ Jaśniewski), Molga, Kobylarz, Kamiński – Schuchardt, Żabiński.