Z dwoma złotymi i jednym brązowym medalem powrócili z XXII Turnieju Sołectw Gminy Trąbki Wielkie – Pawłowo 2015

zdwo20158_008XXII Turniej Sołectw Gminy Trąbki Wielkie o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Zbigniewa Leszczyńskiego odbył się 21 czerwca 2015 w Pawłowie. Nasze sołectwo było reprezentowane w 8-miu konkurencjach. Nie wystawiliśmy reprezentantów w rzucie ringiem seniorów i w wyścigach rzędów dla dzieci. Złote medale Wioleta Frydrych i i Waldemar Frydrych w konkursie dla małżeństw: rzut wałkiem i opną na odległość oraz Mateusz Keler który okazał się najlepszy w slalomie piłkarskim. Brązowy medal wywalczył Adam Czajka w konkursie – siłowaniu na rękę.
Gratuluję wywalczonych medali.
W pozostałych konkursach, konkurencjach turnieju nasi mieszkańcy zajmowali miejsca:
IV miejsce Wioleta Frydrych – w rzutach różnymi piłkami do kosza ( konkurencja tylko dla radnych)
V miejsce Wioleta Frydrych – rzut podkową ( konkurencja tylko dla sołtysów)
IX miejsce drużyna w przeciągani liny mężczyzn w składzie: Wioleta i Waldemar Frydrychowie, Tomasz Kempa, Mateusz Keler i Adam Czajka
X miejsce drużyna w przeskokach przez linę w składzie Anna, Paulina i Dominika Kempa , i Anna Kempa w biciu piany z białka z jaj kurzych,
W punktacji końcowej XXII Turnieju Sołectw o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Trąbkach Wielkich nasze sołectwo zostało sklasyfikowane na VII miejscu gromadząc 176 pkt. Zwyciężyło Sołectwo Pawłowo 238 pkt, II m. Kłodawa 210 pkt, III m Sobowidz 209 pkt, IV m Domachowo 207 pkt, V m Drzewina 202 pkt, VI m Gołębiewko 200 pkt. Ogółem zostało sklasyfikowanych 22 Sołectwa.