XXXII Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w Lekkiej Atletyce – Trąbki Wielkie 2017r.

24 września 2017 na stadionie w Trąbkach Wielkich odbyły się po raz XXXII indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w Lekkiej Atletyce. Mistrzostwa zostały rozegrane w 6-ciu konkurencjach; bieg na dystansie 100m i 200m, skok w dal i w pchnięciu kulą w kategorii kobiet i mężczyzn oraz bieg na dystansie 800m kobiet i 1500m mężczyzn.
Niestety nasi lekkoatleci zawiedli i tylko w konkurencji pchnięciu kulą wystartowali. Wioleta Frydrych zwyciężyła zdobywając złoty medal w z wynikiem 8,78 m ( kula 4kg), a Wojciech Dajda był czwarty z wynikiem 8,82 m. ( kula 7,26 kg). Do brązowego medalu zabrakło Wojtkowi 9 cm. W punktacji drużynowej zgromadzone punkty przez kulomiotów uplasowały nasze sołectwo na IX miejscu z dorobkiem 52 pkt.
Drużynowym mistrzem została reprezentacja Sołectwa Kaczki 273 pkt., przed Domachowem 242 pkt. i Trąbkami Małymi 179 pkt.