Victoria na Orzeł Arenie!

vitoria_2015_019Długo czekali kibice z Trąbek Wielkich na kolejne zwycięstwo swojego Orła. Po zwycięstwie na inaugurację ligi w Pszczółkach 5:1 z Potokiem , Orzeł Trąbki Wielkie w kolejnych czterech kolejkach schodził z boiska pokonany.
25 kwietnia 2015 na Orzeł Arenie w Trąbkach Wielkich LKS Orzeł rozegrał mecz z Wisła Steblewo zamykającą tabelę V ligi . Od samego początku meczu Orzeł atakował Wisłę i już w 10 minucie Adrian Schuchardt zdobył pierwsza bramkę.Kolejne bramki zdobywali; Mateusz Dampc 20 min., Adrian Schuchardt 25 min, Mateusz kobylarz 30min., Mateusz Dampc 40min., Mateusz Kobylarz 65 min. Festiwal strzelecki zakończył Mateusz Dampc który w 70 minucie strzelił swoją trzecią bramkę – hatrtick meczu i siódmą dla drużyny.
Orzeł zagrał w składzie: br. Koprowski, Galuhn, Wiśniewski, Groszek, Buhłak, Kuchnowski, Dampc, R.Kobylarz, (60 Topolski), M. Kobylarz (75 Żabiński) Czaja (65 Czerw), Schuchardt ( Bartosik)