Udany debiut Karoliny Sulewskiej Trąbek Wielkich

karolinaudany22 sierpnia 2015 roku dla Karoliny Sulewskiej wychowanki LKS Orzeł Trąbki Wielkie był bardzo ważnym – historycznym dniem w życiu jej krótkiej karierze sportowej.
Karolina w latach 2012 – 2014 grała w zespole juniorów Orła Trąbki Wielkie której trenerem był Marcin Gąsiorowski.

W sezonie 2014/2015 przeniosła się Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk w której grała o mistrzostwo III ligi którą prowadził zespół trenerski Paweł Karasz i Anna Rogacka. Razem z nową swoją drużyną wywalczyła awans do II ligi.
22.08. 2015 zadebiutowała razem z swoim klubem AP Lechią Gdańsk w rozgrywkach o mistrzostwo II Ligii w piłce nożnej kobiet-seniorek. Karolina gra na pozycji prawego obrońcy.
W inauguracyjnej kolejce II ligi jako gospodyni gościły drużynę Olimp Gościno. Mecz rozpoczął z kilkuminutowym opóźnieniem z uwagi na korki jakie w tym dniu panowały na dojeździe do obiektu MOSiR w Gdańsku przy ulicy Traugutta.
Mecz rozpoczął od ataków gospodyń i już w 5 minucie zdobyły pierwszego gola. Kiedy licznie zgromadzeni kibice czekali na kolejne bramki Lechistek to Olimp w 31 minucie po zamieszaniu pod bramką Lechii strzelił wyrównującego gola.
Od tego momentu kolejne bramki strzelały tylko Lechistki. Na przerwę schodziły z boiska prowadząc 3:1. Po przerwie już tylko gospodynie rządziły na boisku i strzeliły kolejnych 6 bramek. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 9:1.
Karolina grała na wysokim poziomie, była bardzo aktywna, wyprzedzała swoje przeciwniczki i kilkakrotnie dośrodkowała w pole karne z których zostały stworzone sytuacje tzw. bramkowe.
Po zakończonym meczu gospodynie zatańczyły tradycyjnie „taniec zwycięstwa”, nie krył radości trener oraz liczna zgromadzona publiczność.
Zespół AP Lechia zagrała w składzie; Luiza Szulc br., Karolina Sulewska, Karolina Mączka, Anna Rogacka, Patrycja Czarnul, Paulina Łapińska ( Klaudia Tarasiewicz) Klaudia Czucha, Kalina Wiśniewska, Joanna Baj ( Agnieszka Kuczyńska, Agata Kuczyńska i Julia Włodarczyk – trenerzy Paweł Karasz i Anna Rogalska