Tenisiści z Trąbek Wielkich zdobyli 3 srebrne i jeden brązowy medal na 39 Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym

wiescitenstol2016064XXXIX Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w tenisie stołowym zostały rozegrane 6 listopada 2016 roku w Hali sportowej Gimnazjum im Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich.

Po raz pierwszy w historii, mistrzostwa zostały zorganizowane w Trąbkach Wielkich. Do mistrzostw zgłosiło się 82 zawodniczek i zawodników którzy reprezentowali 12 sołectw.
Z Sołectwa Trąbki Wielkie wystartowało sześciu zawodników w czterech kategoriach wiekowych.

IV miejsce Wiesław Kempa.

W współzawodnictwie drużynowym nasza reprezentacja w składzie męskim bez pań zgromadziła 100 pkt. zajmując VIII miejsce. Tytuł drużynowego mistrza gminy wywalczyli reprezentanci sołectwa Sobowidz gromadząc 282 pkt. wyprzedzili Drzewinę 183 pkt. i Kaczki 177 pkt. Organizatorem mistrzostw był GOKSiR gdzie jest dostępny komunikat końcowy.