Sołectwo Trąbki Wielkie drugą potęgą w gminie w warcabach 100 polowych !

waracbki09020 marca 2016 roku w świetlicy wiejskiej w Kleszczewie zostały rozegrane 23 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w Warcabach 100-polowych.

Mistrzostwa w warcabach zainaugurowały współzawodnictwo sportowe sołectw XXII edycji o ” Puchar Gminy Trąbki Wielkie” 2016.
W tym roku do mistrzostw zgłosiło się 44 uczestników z 8-miu sołectw. Mistrzostwa zostały rozegrane w czterech kategoriach wiekowych.
Bardzo dobrze spisali się mieszkańcy sołectwa Trąbek wielkich – członkowie SKF Gminnego Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Trąbkach Wielkich, którzy zdobyli dwa złote medale- Hubert Hałun i Dominika Kempa, dwa srebrne – Teresa Żukowska i Paulina Kempa ponadto Stanisław Żukowski zajął nielubiane przez zawodników IV miejsce, a senior Wiesław Kempa uplasował się na VI miejscu. W punktacji drużynowej nasze sołectwo zajęło II miejsce gromadząc 132 pkt. przegrywając z Drzewiną – 181 pkt. ale wyprzedziliśmy faworytów mistrzostw – gospodarzy sołectwo Kleszczewo -111pkt.
Wyniki techniczne mistrzostw – medaliści:

Kategoria młodziczki i młodzicy
1. Dominika Kempa (Trąbki Wielkie) – 6,5 pkt.
. 2.Paulina Kempa (Trąbki Wielkie) – 4,5 pkt.
3. Karolina Ziegler (Kłodawa) – 4,0 pkt.

1. Krystian Majewski (Kleszczewo) – 5,0 pkt.
2. Wiktor Lewandowski (Drzewina) – 4,5 pkt.
3. Daniel Seredyński (Drzewina) – 4,5 pkt.
4. Stanisław Żukowski (Trąbki Wielkie) – 4,0 pkt.

Kategoria kadetki i kadeci
1. Zuzanna Kąkol (Drzewina) – 3,0 pkt.
2. Teresa Żukowska (Trąbki Wielkie) – 2,5 pkt.

1. Piotr Kąkol (Drzewina) – 0,5 pkt.

Kategoria juniorki i juniorzy
1. Daria Leszczyńska (Kleszczewo) – 2,0 pkt.

1. Hubert Hałun (Trąbki Wielkie) – 4,0 pkt.
2. Damian Zawadzki (Czerniewo) – 3,0 pkt.
3. Karol Smuczyński (Drzewina) – 1,0 pkt.

Kategoria seniorki i seniorzy
1. Agnieszka Rogalska (Czerniewo) – 4,0 pkt.
2. Iwona Lewandowska (Drzewina) – 4,0 pkt.
3. Ewa Selka (Kleszczewo) – 4,0 pkt.

1. Wiesław Kosikowski (Czerniewo) – 6,5 pkt.
2. Dariusz Kosikowski (Czerniewo) – 6,0 pkt.
3. Sebastian Zielke (Kleszczewo) – 5,5 pkt.
6. Wiesław Kempa (Trąbki Wielkie) – 4,0 pkt.