Orzeł zremisował 1:1 z liderem Olimpią Osową

orzelolimp201504211 listopada 2015 w Trąbkach Wielkich został rozegrany mecz 14 kolejki rozgrywek V ligi grupy II Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku. Gospodarze podejmowali lidera ligi Olimpię Osowa.
Po wpadce z Orkanem w Rumi gdzie Orzeł przegrał 5:2 wszyscy z niepokojem czekali na mecz z liderem pod wodzą Jacka Grembockiego.
Mecz rozpoczął się od szturmu Olimpii na bramkę Kamila Narlocha. Olimpia uzyskała przewagę ,ale nie mogła strzelić upragnionej bramki. Orzeł organizował swoje akcje z kontrataku. Wypracował akcje bramkowe 16, 21 i 23 minucie z których winny paść bramki. To co nie udało się Orłowi Olimpia w 26 minucie przeprowadziła atak prawą stroną. Dośrodkowanie w pole karne i Kamil musiał piłę wyciągać z siatki. Olimpią objęła prowadzenie 1:0. Trener Grembocki podpowiadał głośno jak mają grają grać na boisku w Trąbkach Wielkich. Piłka do przodu, dołem a nie górą ! Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
W 50 minucie w zamieszaniu pod bramką Olimpii piłka jak w bilardzie dochodzi do Sebastiana Bary który kieruje ją do bramki tuż przy słupku obok zaskoczonego golkipera gości. W drużynie po strzeleniu następuję jeszcze większa mobilizacja. W tym dniu będzie można liderowi odebrać punkty. Pytanie tylko ile – czy jeden, a może trzy?
Trener Grembocki ciągle jest niezadowolony z gry swoich zawodników i co chwilę przekazuje kolejne komunikaty -podpowiedzi jak należy rozgrywać piłkę grać.
Kolejną sytuację na zwycięstwo Orła nie wykorzystał Rzepecki w 83 minucie. W podsumowaniu mecz był bardzo zacięty- posypały się kartki, ale wynik już do końca meczu nie uległ zmianie.
Orzeł w tym meczu zagrał w składzie; Narloch – Dończyk B., Kobylarz R., Groszek, Kuchnowski – Żabiński, Kobylarz M., Balcer, Czerw – Schuchardt, Bara (75′ Rzepecki).
Ostatni mecz rundy jesiennej 2015 Orzeł rozegra mecz na wyjeździe15 .11. o godz. 3.00 z KS Kamienicą Królewską.