Orzeł pokonany przez GKS Kowale

orzel2016iksSeniorzy Orła Trąbki Wielkie po udanym starcie w rundzie wiosennej 2016 doznali pierwszej porażki z wyżej notowanym zespołem GKS Kowale. Odwrotnie było u gospodarzy tego meczu. Po dwóch porażkach miedzy innym u siebie z Sokołem Ełganowo 1:0 do meczu z Orłem przystąpili bardzo mocno zmobilizowani .
Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo 0:0. Jednak druga połowa tego meczu rozpoczęła się od podyktowania rzutu karnego dla GKS-u. Jedenastka została zamieniona na bramkę. Od tego momentu w zespole Orła wkradła się nerwowość.
Były wypracowane 100 % okazje na zdobycie bramek , ale zabrakło zimnej krwi i troszeczkę szczęścia. Kolejne dwie bramki Orzeł stracił po błędach obrony.
Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 3:0 dla gospodarzy.
Orzeł zagrał w składzie ; br. Kowalczyk – Dończyk B.
(57′ Kuchnowski), Łaszczyk, Molga, Kamiński – Dończyk T. (64′ Kobylarz R.), Kobylarz M.,
Czaja (46, Schuchardt), Dampc, Bronka (77′ Bartosik), Żabinski. – jak informuje kierownik drużyny Andrzej Marszałowicz .
Kolejny mecz rundy rewanżowej sezonu 2015/2016 seniorzy Orła w walce o IV ligę rozegrają u siebie 9 kwietnia br. o godzinie 14.30 ( sobota) na stadionie w GOKSiR w Trąbkach Wielkich. Goście to drużyna Sztorm Mosty.