Orliki z Trąbek Wielkich dopingowały Lechię Gdańsk w meczu z Koroną Kielce !

Za sprawą Łukasza Balcera Prezesa Zarządu KS Orzeł 1955, trenera grup młodzieżowych Daniela Jaśniewskiego przy wsparciu rodziców  zorganizowano wyjazd w dniu 31.08.2018  ma mecz Lechii Gdańsk z Koroną Kielce. Trąbecka grupa która wyjechała na mecz   liczyła ponad 50 osób. W większości była ubrana w kolory biało zielone i posiadała szaliki Lechii.

Młodzi piłkarze z dużym zainteresowaniem oglądali mecz oraz gorąco dopingowali. W sektorze I na stadionie wyraźnie było słychać doping naszej grupy. Było to prawdziwe święto piłki nożnej w Gdańsku. Lechia Gdańsk w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019  jest drużyną niepokonaną ! Pokonała Koronę 2:0 , a bramki  zdobył w 25  i 69 minucie Flavio Paixao. Na trybunach zasiadło 13872 kibiców.
Szczęśliwi ze zwycięstwa klubu któremu kibicowaliśmy ponad 90 minut na kilkanaście przed 24-tą powróciła do miejsca zamieszkania.