Na zakończenie rundy jesiennej 2017 Orzeł 1955 uratował remis 3:3 z Gedanią II Gdańsk

Ostatni mecz rundy jesiennej nasze Orły podejmowali II zespół KS Gedani Gdańsk. Mecz został rozegrany w bardzo złych warunkach atmosferycznych.
W 40 minucie Musik Tomasz strzelił bramkę, która dała prowadzenie i do końca pierwszej połowy meczu wynik nie uległ zmianie.
W drugiej połowie Daniel Jaśniewski w 54 minucie strzelił kolejną bramkę i Orzeł prowadził już tylko 2:1. Kolejne dwie bramki strzelili Goście i objęli prowadzenie 3:2
Ostatnia bramkę Orzeł zdobył na kilka sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego. W czasie doliczonym 90 +5 bramkę na wagę remisu i jednego punktu zdobył Mateusz Kobylarz.
W drużynie Orła zagrali; br.  Koprowski – Bucholz (88′ Dończyk M.), Kobylarz M., Szostek, Balcer –  Dończyk B., Musik, Pietrowicz (65′ Kamiński), Preuss (80′ Czerwiński) –  Laga, Jaśniewski.
Po rundzie jesiennej Orzeł zajmuje 1o miejsce z dorobkiem 19-tu punktów przy 23-ch strzelonych i 30 straconych bramkach .
LKS Sokół Ełganowo uplasował się na 14 miejscu z dorobkiem 12 punktów przy 16 strzelonych i 49 straconych bramkach