LKS Orzeł pokonał Olimpię Osowa 1:0

orlazwyc15 października 2016 roku w 8 kolejce rundy jesiennej rozgrywek 2016/2017 o mistrzostwo V ligi Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku LKS Orzeł podejmował drużynę Olimpii Osowa.
Goście to czerwona latarnia po 9 kolejkach rozgrywek. W Trąbkach Wielkich wszyscy liczyli na lekkie i pewne zwycięstwo. Nic z tych planów nie wyszło. Mecz był wyrównany i nie było widać różnicy w zajmowanych miejscach w tabeli przez w/w drużyny. Do przerwy Orzeł remisował 0:0.
W 79 minucie Tomasz Dończyk pięknym strzałem zdobył bramkę dla Orła, która jak się później okazało dała zwycięstwo i trzy punkty.
W drużynie Orła zagrali: Narloch – Dończyk B., Molga, Dończyk T., Dończyk M. –  Żabiński, Kobylarz, Pietrowicz (72′ Groszek), Kamiński – Schuchardt (72′ Kuchnowski) i Jaśniewski.