KS Kamienica Królewska zastopowała Orła !

6 maja 2017r. dobiegła końca seria zwycięstw Orła Trąbki Wielkie w rozgrywkach o mistrzostwo V ligi Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku.
W tym dniu Orzeł podejmował drużynę KS Kamienicę Królewską która w tabeli po 22 kolejkach zajmowała III miejsce ze stratą do lidera 6 punktów.
Od samego początku to Goście zakatowali bramkę Narlocha, który tym czasie spisywał się dobrze. Wybronił kilka strzałów po których piłka zdążała do bramki. Gospodarze robili wrażenie jakby nie weszli w mecz. Goście to wykorzystali i w 33 minucie prowadzili już 2:0. Druga bramka została strzelona z rzutu karnego. Dwie minuty później Daniel Jaśniewski rzut karny zamienił na bramkę. Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie.
W drugiej połowie Goście podwyższyli stan meczu na 3:1 i zaczęli grać na utrzymanie wyniku. Trener Orła Sławomir Matuk dokonał zmiany. Sławomir Żabiński wprowadzony w 73 minucie strzelił w 90 minucie meczu bramkę kontaktową. Sędzia przedłużył mecz o 4 minuty. W doliczonym czasie wynik już nie uległ zmianie.
W meczu tym zagrali; K. Narloch br., Dończyk M ( 82′ P. Kuchnowski) , Neubauer, Kobylarz, Balcer, Dończyk B., Kowalski, Dampc, Kamiński , Jaśniewski ( 73′ S. Żabiński), Krajczyńdski ( 46′ Schuchardt)