Juniorzy Orła zremisowali KS Gedanią II Gdańsk 1:1

Dnia 13.05.2017r. juniorzy Orła Trąbki Wielkie rozegrali mecz z KS Gedania II Gdańsk o mistrzostwo Ligi JB Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku.
Od samego początku mecz był bardzo wyrównany i na przerwę drużyny schodziły przy wyniku bezbramkowym. Pierwszą bramkę dla Orła zdobył po indywidualnej akcji Fabian Niedźwiecki. Po 20 minutach Goście z Gdańska wyrównali stan meczu na 1:1.
Końcówka należała do młodych Orłów którzy w czasie doliczonym po strzałach F. Niedźwieckiego i w ostatniej minucie po strzale Macieja Zalewskiego piłka minęła bramkarza i trafiła w spojenie słupka z poprzeczką. Kiedy piłka opuściła pole karne Gedanii sędzia zawodów zakończył mecz.
Trener Tomasz Kempa z osiągniętego wyniku była zadowolony, a najbardziej z postawy swoich zawodników na murawie. Zaczynają grać to co uzgadniamy przed meczem, jest dyscyplina na boisku i wzajemna asekuracja.

Orzeł zagrał w składzie ; br. Tomek Bonk (Kapitan), Krystian Szweda, Maciej Preuss, Dawid Gajęcki, Kuba Orszak, Mateusz Dułak, Kamil Rogall, Łukasz Zitterman, Kuba Czerwiński , Maciej Zalewski, Fabian Niedźwiedzki , Łukasz Cholewa , Mateusz Dułak (63 mintuta)