III miejsce dla Sołectwa Trąbki Wielkie w II Mistrzostwach Gminy Trąbki Wielkie w tenisie ziemnym

tenis_ziemny115 lipca 2015 w Trąbkach Małych zostały rozegrane II Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w Tenisie Ziemnym w kat. open.

W mistrzostwach wystartowało 12 uczestników w tym 4 panie. Turniej został rozegrany systemem pucharowym ( jeden set).
Sołectwo Trąbki Wielkie reprezentowali Tadeusz Klonowski i Paweł Mejer. W pieszej rundzie Tadeusz Klonowski pokonał Helenę Górską z Trąbek Małych 6:0, a Paweł Mejer miał los wolny.
W ćwier
finale T. Klonowski przegrał z późniejszym mistrzem Mariuszem Zaorskim z Trąbek Małych 6:0, a P. Mejer wygrał z Beatą Blejder z Kaczek ( krecz).
W półfinale Patryk uległ Bartłomiejowi Mejce 6:1 i pozostała mu walka o III miejsce i brązowy medal.
W tym pojedynku musiał uznać wyższość Dariusza Pettke z Sobowidza ulegając 6:1.
W punktacji drużynowej sołectwo Trąbki Wielkie zostało sklasyfikowana na III miejscu za Trąbkami Małymi i Sobowidzem.