Hat -Trick Adriana Schuchardta w Gdyni !

orzelsks2016006
12 czerwca 2016 roku w 29 kolejce rozgrywek sezonu 2015/2015 V ligi grupy I Pomorskiego Związku Piłki Nożnej LKS Orzeł Trąbki Wielki rozegrał mecz z wiceliderem Olimpią Osowa w Gdyni Witomino.
Jesienią 2015 roku na boisku w Trąbkach Wielkich mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1. Po porażce w poprzedniej rundzie z liderem Orkanem Rumią 1:0 Orzeł udał się na mecz rewanżowy do jaskini „Lwa” Jacka Grembockiego, który ze swoją drużyną jeszcze walczył o awans do IV ligi.
Ku zaskoczeniu kibiców z Trąbek Wielkich i samego trenera Olimpii, Orzeł po strzałach Adriana Schuchardta w 22 minucie prowadził już 2:0. Trener w Grembocki po stracie dwóch goli dokonał natychmiast dwóch zmian. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Sensacja wisiała w powietrzu Orzeł prowadził z gospodarzami 2:0 !
W drugiej połowie Olimpia strzela dwa gole i doprowadziła do wyrównania wyniku meczu 2:2. Adrian ma swój dzień i 70 minucie strzela trzeciego gola – hart trick i Orzeł ponownie prowadzi w meczu 3:2.
Gospodarze po dwóch minutach ponownie doprowadzają do remisu 3:3.
Do końca meczu Olimpia robiła wszystko, aby Orłowi zaaplikować czwartą bramkę i dopisać trzy punktu nie tracąc szansy na awans na do IV ligi.
Orzeł wytrzymał napór Olimpii i wywiózł cenny punkt z Witomina!
Orzeł rozegrał mecz w składzie; Narloch (83′ Kowalczyk) –  Łaszczyk, Molga, Balcer, Kamiński  – Dończyk T. Kobylarz M., Dampc,, Kobylarz R.(61′ Bartosik) – Żabinski (69′ Dończyk B.), Schuchardt (84′ Groszek).
Bramki dla Orła : zostały zdobyte w 5, 22 i 70 minucie.