Aktywny Senior 65+

Wanda Nowak i Kazimierz Łangowski zwyciężyli w III Gminnych Zawodów Seniorów 65 + w strzelaniu z karabinka pneumatycznego o puchary ufundowane przez Romana Zielke prezesa Gminnego Zrzeszenia LZS w Trąbkach Wielkich . Aktywny Senior 2020 !
Jest już tradycją, że Seniorzy 65+ z gminy Trąbki Wielkich rozgrywają zawody w strzelaniu z karabinka pneumatycznego ( 10 strzałów z 10 m)
Po raz trzeci zawody zostały rozegrane 5 sierpnia br. na strzelnicy „U Bena ” w Gołębiewie Wielkim. Ostatecznie do zawodów zgłosiło się 4 seniorki i 9 seniorów.
W pierwszej rundzie uczestnicy zawodów walczyli tzw. eliminacjach – 10 strzałów o awans do finału. Do finału awansowali zawodnicy którzy zajęli pierwsze 4 miejsca w eliminacjach .
Z uwagi, że kategorii seniorek zgłosiło się cztery zawodniczki decyzją organizatora rozegrano finał bez eliminacji.
Klasyfikacja końcowa seniorek;
I miejsce Nowak Wanda Trąbki Wielkie 33 pkt.
2 miejsce Gragowska Barbara Kaczki 29 pkt.
3. Miejsce Nowacka Urszula Trąbki Małe 23 pkt.
4 miejsce Troka Halina Trąbki Wielkie 11 pkt.
Klasyfikacja końcowa seniorów;
1 miejsce Łangowski Kazimierz Trąbki Wielkie 67pkt.
2 Miejsce Kempa Wiesław Trąbki Wielkie 64pkt.
3.miejsce Ryszard Pijanowski Ełganowo 63pkt.
4 miejsce Nowacki Andrzej Trąbki Małe 62pkt.
5 miejsce Rogall Brunon Trąbki Wielkie 51pkt. eliminacje
6 miejsce Gragowski Stanisław Kaczki 44pkt.
7 miejsce Kwiatkowski Andrzej Cząstkowo 40pkt.
8 miejsce Pirch Eugeniusz Trąbki Wielkie 37pkt.
9 miejsce Żłobecki Adam Trąbki Wielkie 30pkt.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, za zajęcie miejsc I-III okolicznościowe dyplomy, a zwycięzcy puchary fundatora Romana Zielke. Organizatorem zawodów byli: Klub Seniora „Zawsze Młodzi”, Gminne Zrzeszenie LZS w Trąbkach Wielkich przy wsparciu Pomorskiego Zrzeszenia LZS i UM w Gdańsku.